Screen Shot 2019-09-12 at 10.33.03.png
Screen Shot 2019-09-12 at 10.33.14.png

Trafik kaza riskini azaltan

bilimsel sistem

Yapılan araştırmalara göre Trafik kazalarının 3’te 2’si sürücü hatalarından kaynaklanıyor… Sürücü hatalarının altında kazaya sebep olan birtakım sürüş alışkanlıkları yatmaktadır. Bunlar sürücü tarafından farkında olmadan yapılan, basit fakat vazgeçilmesi güç sürüş ihlalleridir.

EMUS ; şirket, organizasyon ve bireylere sistematik olarak sürücü hatalarını takip ve analiz eden, bunun akabinde sürücülere geri besleme yaparak ve sürüş alışkanlıklarını geliştirerek kaza riskini kontrol altına alan bir sistemdir. Kuruluş amacımız ve mottomuz; sizi sevdiklerinize sağlıkla ulaştırmaktır.

Geliştirmiş olduğumuz yönteme göre bir sürücünün her 1000 kilometrede yapmış olduğu ortalama kaza riski içeren ihalelerini hedeflenen süre içeresinde azaltarak kaza riskini minimize ediyoruz.

Yol Güvenliği konusunda taviz vermeyen vizyonumuz ve kültürümüz sayesinde bu alanda bir İLK’i gerçekleştirmiş durumdayız. 

Ülkemizin her köşesinde her gün yüzlerce insanın emniyetli bir biçimde ulaşımını sağlıyoruz. Profesyonel seyahat yönetimi, sürücüler ve planlamacılar ile takım olarak üst seviyede emniyetten taviz vermeyen bir ulaşım sistemi sunuyoruz.

Gerek kullandığımız en üst seviye teknoloji, gerekse bu teknolojiyi en etkin biçimde kullanan ekibimiz, kurumsal müşterilerimizin ve ortaklarının sahadaki Sürüş Koçluğu'nu yaparak yollarda sıfır kaza politikasını hayata geçirmek için takım ruhu içinde çalışmaktadır. ​

Kurulduğu tarihten bu yana EMUS Seyahat Yönetim Projeleri, kurumsal çözüm ortaklarımız tarafından sertifikalandırılmış ve ödüllendirilmiştir. 2019’un ikinci yarısında hayata geçen Bireysel Abonelik hizmeti ile ferdi müşterilere de kapımızı açtık.