Dünya'nın önde gelen Global firmaları ile gerçekleştirmiş olduğumuz Yol Güvenliği projelerinin örneklerini aşağıda bulabilirsiniz. 

PHOTO-2019-08-26-12-09-15.jpg
Lindegaz Türkiye Emniyetli Filo Yönetimi

Ağustos 2019 itibari ile 14 Milyon kilometre Sıfır Kaza hedefi sağlanmıştır.

2016 yılında imzalanan sözleşme gereğince Türkiye'nin doğu-batı, kuzey ve güney tüm bölgelerinde yaptığı yılda ortalama 11 milyon km'lik helyum, tüplü ve likit gaz dağıtımında kullandığı tüm ağır vasıtalarının sürücülerinin yüksek seviyede emniyetli araç kullanımlarını idame ettirmekte olan Emniyetli Filo Yönetim projesi devam etmektedir. Lindegazın toplam 129 aracına SGS donanımı ile entegre iç ve dış kamera takılmıştır. Önceden belirelenen kriterlere göre sürücü davranışları müşteri tesislerinde kurulmuş olan EMUS Filo Yönetim Merkezinden EMUS Sürüş Koçları tarafından analiz edilerek sürücülere geri beslemeler yapılmaktadır. Belirlenmiş olan KPI hedefleri aylık sunum ve raporlar çerçevesinde yapılmakta, yıllık ve daha uzun vadeli sürücü ihlal hedefleri belirlenerek yakalanması için müşteriye destek verilemektedir..

DSC_1095_edited_edited.jpg
Shell Upstream Emniyetli Filo Yönetimi ve Personel Ulaştırma

Shell Upstream Firması'nın 2013 yılında Diyarbakır bölgesinde yapmış olduğu Gaz ve Petrol arama "Dadaş Projesi" kapsamında 12 farklı taşeron firmanın tüm ağır vasıta dahil emniyetli filo yönetimi ve tüm seviye çalışanların Global Yolcu transferi sistemi  I lojistics altında yönetimini kapsar. 

Toplam 150,000 yolcu Sıfır Kaza ve 1.5 milyon kilometre katedilmiştir.

Shell Global tarafından şirketimiz sertifikalandırılmıştır ve projede yörenin lokal sürücüleri özel eğitimden geçirilerek sisteme kazandırılmıştır.

IMG_0001-1.jpg
Chevron K. Irak Emniyetli Filo Yönetimi ve Yönetici Ulaştırma

Chevron Uluslararası Petrol ve Gaz Şirekinin'in Üst Düzey Yöneticilerinin Global 

Yol Güvenliği Standartlarına göre ulaştırma ve emniyetli filo yönetim hizmeti. Toplam 55 sürücü  ve 18 Araç Ankara bölgesinde hizmet vermiştir. Sürücüler özel eğitime tabi tutulmuş ve SGS Donanımları üzerinden geri beslemeler yapılarak Sıfır Kaza hedefi yakalanmıştır. 2015 - 2018